Четвер, 02.01.2025, 16:33
ЗАПОРІЗЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Чи готовы ви усиновити дитину
Всього відповідей: 256
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Сатті працівників » Насильство

Центр соціально-психологічної допомоги

В Запорізькій області з 2005 року функціонує Запорізький обласний центр соціально-психологічної допомоги. На базі Запорізького обласного центру соціально-психологічної допомоги, наприкінці 2013 року рішенням Запорізької обласної ради, було створено Комунальний заклад «Запорізький обласний центр соціально-психологічної допомоги» Запорізької обласної ради.

Головною метою діяльності Центру є надання невідкладної комплексної допомоги (психологічних, соціально-побутових, соціально-педагогічних, соціально-медичних, інформаційних і юридичних послуг тощо) особам, які опинилися у складних життєвих обставинах, що сприятиме якнайшвидшому їх поверненню до нормальних умов життєдіяльності.

В Центрі працюють психологи, соціальні педагог та юрисконсульт.

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр соціально-психологічної допомоги» Запорізької обласної ради надає наступні соціальні послуги:

Надання притулку надання ліжко-місця з комунально-побутовими послугами; забезпечення твердим, м’яким інвентарем, гарячим харчуванням; сприяння у забезпеченні одягом, взуттям, засобами особистої гігієни; створення умов для здійснення санітарно-гігієнічних заходів, дотримання особистої гігієни; сприяння у створенні умов для здобуття дітьми освіти з урахуванням рівня їх підготовки; надання інформації з питань соціального захисту населення; допомога в отриманні безоплатної правової допомоги; представництво інтересів; розвиток, формування та підтримка соціальних навичок; допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення; залучення отримувача до вирішення власної складної життєвої обставини; організація отримання медичних послуг, медичного обстеження; психологічне консультування; допомога в організації взаємодії з іншими фахівцями, службами.

Психологічні послуги – психологічна діагностика, надання консультацій з питань психологічного здоров'я та поліпшення взаємин з оточуючим соціальним середовищем, обговорення проблем та надання порад з розв’язання соціальних та психологічних проблем, навчання вмінню долати труднощі та конфлікти з оточенням, наснаження, організація та координація психотерапевтичних груп та груп взаємодопомоги, психологічна корекція та психологічна реабілітація.

Соціально-педагогічні послуги – планування спільно з сім’єю/особою заходів та дій щодо усунення причин, які спричинили складні життєві обставини, моніторинг виконання запланованих дій, представництво інтересів сім’ї/особи, виявлення та сприяння розвитку різнобічних інтересів і потреб членів родини, навчання/тренінги з методів самопредставництва, захисту прав, ведення домашнього господарства, розвиток комунікативних навичок, посередництво в організації дозвілля, спортивно-оздоровчої, творчої діяльності, залучення до роботи різноманітних закладів, громадських організацій, заінтересованих осіб, допомога в отриманні безоплатної правової допомоги, допомога в оформленні/відновленні документів, профорієнтація, сприяння в отриманні послуг професійної перепідготовки, професійного навчання особам, які не працювали або втратили професійні навички внаслідок складної життєвої ситуації, допомога в допомога у пошуку роботи, сприяння у працевлаштуванні, отриманні житла тощо.

Юридичні послуги – надання правових консультацій з питань чинного законодавства, здійснення захисту прав та інтересів осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, допомога у складанні юридичних документів для звернення до суду, правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, сприяння застосуванню державного примусу і реалізації юридичної відповідальності осіб, що вдаються до протиправних дій щодо цієї особи, правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності тощо.

Кризове та екстрене втручання – психологічна допомога (консультування, підтримка, діагностика, корекція, психотерапія, реабілітація); надання інформації з питань соціального захисту населення; допомога в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами; представництво інтересів, корекція сімейних стосунків; допомога в отриманні безоплатної правової допомоги; організація надання невідкладної медичної допомоги; організація надання притулку.

Інформаційні послуги – надання інформації, необхідної для вирішення складної життєвої ситуації (довідкові послуги), а саме: про види соціальних виплат (якщо сім’я/особа має на них право відповідно до чинного законодавства), надання контактів служб/установ, куди необхідно звернутися по відповідну допомогу, про заклади, які можуть надати послуги, умови отримання соціальних послуг тощо.

Соціально-медичні послуги – посередництво у здійсненні профілактичних, лікувально-оздоровчих заходів, консультації з питань збереження і зміцнення здоров’я, формування ідеології здорового способу життя й подолання шкідливих звичок, формування сексуальної культури і навичок захищених статевих відносин, профілактики ВІЛ/СНІДу та інших інфекційних захворювань, сприяння в підтримці й охороні здоров’я тощо;

Соціально-економічні послуги – задоволення матеріальних інтересів і потреб осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, а саме сприяння у забезпечені одягом, взуттям, засобами особистої гігієни, сприяння у наданні грошової допомоги та оформленні/поновленні державної соціальної допомоги, на яку сім’я має право тощо.

ВСІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО!

Спеціалісти Центру надають соціальні послуги:

  1. в умовах цілодобового стаціонару – надання притулку терміном до 90 діб;
  2. в умовах денного стаціонару (понеділок - п’ятниця з 08.00 до 17.00) – психологічні, соціально-педагогічні, юридичні, інформаційні послуги тощо;
  3. шляхом консультування за допомогою телефонного зв’язку;
  4. шляхом консультування за допомогою електронної пошти.

Як отримати допомогу?

  1. Записатися на індивідуальний прийом до фахівців Центру можна ЦІЛОДОБОВО за телефонами:

( 061 ) 769-79-02

( 061 ) 769-79-63

Ми знаходимось за адресою: м. Запоріжжя, вул. Північнокільцева 22-а.

 

  1. Відправити нам повідомлення на офіційному сайті kriziscentr.net в розділі Контакти або задати питання юристу в розділі Юридичні послуги.

 

Умови зарахування на тимчасове перебування до Центру:

  1. Наявність документа, що посвідчує особу;
  2. Виписка з медичної карти (за необхідності Центр сприяє у проходженні медичного огляду):

для дорослого: флюорографія, аналіз крові на RW, огляд терапевта/сімейного лікаря,

для дитини: огляд педіатра – надання довідки про відсутність контактів з інфекційними хворими;

  1. Наявність письмового клопотання місцевого органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування або центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за місцем проживання особи чи сім’ї.
  2. Письмова заява особи (у разі звернення сім’ї - особистої заяви всіх повнолітніх її членів), складається під час зарахування особи/сім’ї до Центру.

 

Категорія: Насильство | Додав: Lex_xxxl (16.11.2018)
Переглядів: 931 | Коментарі: 9 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2025Конструктор сайтів - uCoz